Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Pudełko na pendrive tekturowe
Pudełko na pendrive tekturowe
Pudełko na pendrive tekturowe

Pudełko na pendrive tekturowe 10szt

14,76 zł
Brutto
Waga: 0,8g
Wymiary: 7,8 x 2,5 x 1,5cm
Tworzywo: tektura
Opakowanie: pakiet 10 szt.
Kolor

Każda firma szuka skutecznego środka przekazu informacji. Rynek oferuje niezliczenie wiele produktów bazowych, na których można wykonać nadruk logo. Jednak ciekawy i przydatny gadżet to nie wszystko. Ważna jest także dbałość o każdy detal, który tworzy schludną całość. Wybierając pendrive Cone, Micro USB, Round, Helios, Wood, Solaris, Click, Twister plastik lub Leather nie możemy zapomnieć o dopełnieniu całości, jakim jest opakowanie. Tekturowe pudełko na pendrive, sprzedawane w korzystnych pakietach po 10 szt., nada estetyki i pozwoli przygotować jeden z wyżej wymienionych modeli do wręczenia. Pudełko o wymiarach     7,8 x 2,5 x 1,5cm jest zaskakująco lekkie. Posiada wysuwaną plastikową wytłoczkę do umieszczenia urządzenia pendrive, co zapobiega przemieszczaniu się wewnątrz opakowania. Pudełko w klasycznym kolorze białym zamykane od góry. Ten sprytny detal nada całości estetyki. W razie potrzeby możemy pudełko w kilka chwil złożyć. Złożone zajmuje niewiele miejsca i nie sprawia problemu w przechowywaniu.

Pudełko zawiera wytłoczkę plastikową. Pudełko pasuje do pendrive: Cone, Micro USB, Round, Helios, Wood, Solaris, Click, Twister plastik, Leather.

Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.

szablon cdr fabryki Makieta Corel Draw
szablon eps fabryki Makieta PDF

Parametry produktu

Kolor
 
 
Biały

Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj własny projekt
Załaduj plik
 
  
  Ilość: