Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Wizytowki klasyczne lux 90x55
Wizytowki klasyczne lux 90x55

Wizytówki folia błysk dwustronnie 1000szt

115,00 zł
Brutto
Rozmiar: 90mm x 50mm
Ilość: 1000szt
Tworzywo: Kreda matowa
Nadruk: druk dwustronny CMYK
Gramatura: 350g
Technologia: offset
Dodatkowe informacje: foliowane błysk dwustronne

Wszyscy wiemy, jak ciężko jest promować własny biznes. To wielokierunkowe działanie, które często może okazać się bezcelowe, jeśli nie zadbamy o podstawowe kanały reklamy i nie będziemy działać zgodnie z przemyślanym planem. Jednym ze sposobów popularyzacji firmy jest właśnie wizytówka. Ta pozornie nieduża rzecz jest w stanie wiele zmienić. Ów mały kartonik zdziała cuda, jeżeli będzie odpowiednio zaprojektowany. My proponujemy prostą i skuteczną formę, która pomoże uzyskać nową, liczną grupę klientów, zamówień czy zleceń. Sprostamy Twoim najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Zamawiając nasz produkt, możesz liczyć na fachowe i solidne wykonanie oraz dopracowanie formy i treści, które przekona każdego do twoich usług. Na każdym spotkaniu będziesz mógł okazać profesjonalizm i zaangażowanie. Z naszymi wizytówkami już teraz możesz pokazać branży, na co cię stać: pozyskasz i utrzymasz nowych odbiorców, zaczniesz kreować pozytywne skojarzenia ze swoją marką. Inwestujesz niewiele, zyskujesz sporo!

Wizytówki z lakierem offsetowym – kolory na wizytówkach stają się bardziej żywe, soczyste. Taka wizytówka aż prosi się żeby wziąć ją do ręki !!!

Wizytówki z folią matową – folia matowa jest elegancka, miła w dotyku. Wizytówki tego typu pokazują, że firma cechuje się klasą i profesjonalizmem.

Wizytówki z folią matową i lakierem UV – najbardziej ekskluzywna forma wizytówek. Lakier UV nakładany punktowo, nadaje wizytówce najwyższy stopień elegancji i jest ciekawą formą urozmaicenia. Wyróżnij się!

PRZYDATNE INFORMACJE

Wymiary druku - 92x52 mm brutto - spady po 2 mm lub 55x85mm  (w takim wypadku prosimy nadać nazwę plikowi 85x55mm)

Kolor - pełny kolor CMYK

Papier - kreda 350 gram

Termin - prace realizujemy różnych termniach w zależności od uszlachetnienia

- wizytówki folia błysk (jedno lub dwustronnie) - ok. 5-7 dni roboczych
postałe uszlachetnienia 2-3 dłużej.

- folia soft touch + lakier UV  14-20 dni roboczych