Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Metaliczne Balony reklamowe z nadrukiem - 30cm - 100szt
Metaliczne Balony reklamowe z nadrukiem - 30cm - 100szt
Metaliczne Balony reklamowe z nadrukiem - 30cm - 100szt
Metaliczne Balony reklamowe z nadrukiem - 30cm - 100szt
Metaliczne Balony reklamowe z nadrukiem - 30cm - 100szt
Metaliczne Balony reklamowe z nadrukiem - 30cm - 100szt
Metaliczne Balony reklamowe z nadrukiem - 30cm - 100szt
Metaliczne Balony reklamowe z nadrukiem - 30cm - 100szt

Metaliczne Balony reklamowe z nadrukiem - 30cm - 100szt

292,74 zł
Brutto


Waga:5,0g
Wymiary:średnica 30cm
Rozmiar nadruku:średnica 15cm
Tworzywo:Guma
Technologia nadruku:Sitodruk
Ilość w opakowaniu:100szt.


Kolor

Żadna impreza nie może odbyć się bez balonów i baloników. Z nich wykonuje się bramy, nimi ozdabia się wejścia, drzewa i miejsca zabaw. Balony sprawiają, że jest kolorowo i powiewnie. Balon jest najtańszym nośnikiem reklamy. Zbyt mała trwałość wynika z tego, że wykonany jest z gumy, która szybko pęka na skutek zadziałania różnych czynników. Nie mniej jednak, warto przygotować balony , na których sitodrukiem wykonać można logo firmy lub nazwę marki produktu, na którego sprzedaży najbardziej firmie zależy.

Idealna dekoracja na każdą imprezę

Balony reklamowe z nadrukiem na dobrą sprawę pasują na każdą okoliczność. W Fabryce Nadruków dzielimy je na kilka rodzai. Dobierając odpowiedni rodzaj zdobienia balonów w postaci nadruku jesteśmy w stanie tworzyć rozmaite scenerie na każdy rodzaj imprezy. Zaczynając od zabaw urodzinowych kończąc na dużych imprezach firmowych i eventach.

Balony z nadrukiem idealne na urodziny, wesele i inne imprezy okolicznościowe

Każdy w swoim życiu organizował jakąś imprezę. Nieodłącznym elementem każdej z nich były dekoracje, które nie ukrywając potrafią przysporzyć nam szereg dodatkowych problemów. W takich sytuacjach z pomocą nadchodziła najpopularniejsza, a zarazem najtańsza dekoracja, którą są oczywiście balony urodzinowe z własnym nadrukiem. Mówi się, że urodziny, wesela, rocznice czy różnego rodzaju bale i imprezy tematyczne nie istnieją bez balonów. Nie powinno zabraknąć ich również przy organizacji takiej imprezy jak urodziny Twojego dziecka. W tym przypadku nie będą one tylko dekoracją pomieszczenia, a przedmiotem, który wykorzystywany będzie do różnego rodzaju zabaw. Odpowiednio dobrany i nawiązujący do okoliczności nadruk na balonach z pewnością spodoba się gościom i pokaże jak bardzo staraliście się żeby zabawa była udana.

Balony urodzinowe na roczek, 18, 40 - sam zdecyduj

Skoro zamawiasz tort dla dziecka z ulubioną postacią z bajki dlaczego nie uzupełnić urodzin dodatkową atrakcją. Balony z Bobem Budowniczym, Elzą albo Myszką Miki. To niesamowite możliwości by uatrakcyjnić te wyjątkowe chwile. Przecież takie balony mogą posłużyć jako kolorowanki dla dzieci. Za pomocą markerów lub mazaków każdy gość może indywidualnie ozdobić własny balon. Można zrobić konkurs na najfajniejszy rysunek. Tak ozdobiony balonik podarowany każdemu gościowi sprawi, że impreza utkwi w pamięci na dłużej. Pragniesz wyprawić niezapomniane urodziny? Wyobraź sobie jaką radość mogą sprawić nie tylko dziecku ale również dorosłemu balony urodzinowe "Kochamy Cię Kasiu" lub "Żyj nam 100 lat Zbyszku". Ale to nie wszystko.

Dekoracja na targi i eventy, czyli balony z logo firmy

Jednym z bardzo częstych zabiegów marketingowych znanych marek jest wykorzystywanie balonów reklamowych podczas dużych imprez branżowych takich jak chociażby targi. Tego typu imprezy organizowane są na dużych przestrzeniach. Wynajem dużego miejsca na stoisko wiąże się z wysokimi kosztami, dlatego też trzeba sobie radzić w inny sposób. Z naszej strony proponujemy zakup balonów z logo firmy, które jeden z Waszych przedstawicieli będzie rozdawał przechodniom lub ich dzieciom, bo często bywa i tak, że interesanci przychodzą na tego typu imprezy ze swoimi pociechami. W ten sposób logo firmy umieszczone na balonach samoczynnie będzie przemieszczać się po całym evencie.

Balony reklamowe dla szkół, urzędów i innych instytucji

Ten rodzaj gadżetów reklamowych cieszy się również bardzo dużą popularnością wśród instytucji państwowych. Balony reklamowe bardzo często wykorzystywane są podczas wyborów. Urzędnicy organizujący imprezy okolicznościowe w swoich miastach takie jak festyny, dożynki czy inne zabawy gminne również dbają o odpowiednie udekorowanie. Dlatego też z racji na niskie koszta wybierają balony z nadrukiem logo miasta.

Balony jako pomoc edukacyjna? To genialne rozwiązanie. Nie zapominajmy o tym, że balon to zabawka wielokrotnego i różnego użytku. Można go nadmuchać i spuścić powietrze. A potem znowu go nadmuchać. Można pokazać dzieciom ile mają powietrza w płucach, a dzięki odpowiedniemu nadrukowi oznaczyć skalę jak na termometrze.

W przedszkolach funkcjonuje zazwyczaj kilka grup po 25 dzieci - nic nie stoi na przeszkodzie by na początku roku przedszkolnego wydrukować dla każdej z grup tani atrakcyjny gadżet, który wzbudzi radość w dziecku. Taki balonik podkreśla przynależność dziecka do grupy i jest dla niego miłą atrakcją.

Nie zapominajmy o tym, że balony można napełnić helem. Czyż nie jest to wspaniała alternatywa wobec głośnych petard, które straszą zwierzęta. Zamiast kilkusekundowej gromkiej salwy, możliwość długiego podziwiania unoszących się bezgłośnych balonów. Balony mogą mieć również dowolne kolory, które możemy oznakować nadrukiem. Ale przede wszystkim baloniki to najwspanialszy sposób (oczywiście obok koszulek reklamowych) by wyróżnić czy upamiętnić (rocznica przedszkola lub szkoły) placówkę edukacyjną.

Technologia wykonania nadruku na balonach

Jako producent balonów z logo staramy się o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Ten rodzaj asortymentu znakujemy przy pomocy sitodruku. Jest to najlepsza i najtrwalsza opcja wykonania nadruku na elementach z gumy. Zgodnie z projektem klienta przygotowujemy specjalny szablon, przy pomocy którego nakładamy na powierzchnię balonu wcześniej wybrany przez niego wzór. Dzięki temu balon reklamowy będzie przykuwał większą uwagę interesantów. Dodatkowo do każdego z nich dołączamy patyczek i tzw. sitko dzięki którym sprawniej pójdzie nam przy organizacji imprezy.

Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.

szablon cdr fabryki  Makieta Corel Draw
szablon eps fabryki Makieta PDF

Parametry produktu

Kolor
 
 
Niebieski
 
 
Czerwony
 
 
Czarny
 
 
Zielony
 
 
Biały
 
 
Pomarańczowy
 
 
Różowy

Nadruk strona prawa
 
1 kolor

Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj własny projekt
Załaduj plik
 
  
  Ilość: