Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Torby bawełniane

Firmy, mające na uwadze ochronę naturalnego środowiska, przestawiły się na produkcję ekologicznych opakowań. Do takich należą torby bawełniane reklamoweJest to produkt wielokrotnego użytku, który może nabyć klient w każdym większym sklepie. Torby te to znakomite nośniki reklamy. Boczne powierzchnie toreb można wykorzystać na reklamowe nadruki. Korzystają z tego producenci zdrowej żywności. Torby, obok długopisów, czapeczek, smyczy i breloczków są najczęstszymi gadżetami reklamowymi, rozdawanymi w czasie targów, giełd czy innych imprez ekologicznych, organizowanych przez wiele firm.

Ekologiczne, bawełniane torby reklamowe prosto od producenta

Fabryka Nadruków to polski producent gadżetów reklamowych. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, ale mimo tego świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju. Wielu z Was z pewnością zastanawia się, jakie korzyści otrzymujemy w momencie zakupu produktów prosto od producenta. W przypadku bawełnianych toreb reklamowych jest to wysoka jakość i niska cena.  Dodatkowo dokonujesz kupna produktu od firmy z bogatym doświadczeniem w promocji marek i produkcji gadżetów reklamowych, która posiada grupę zadowolonych klientów na terenie całej Polski. 

Torby bawełniane z nadrukiem to sposób na reklamę Twojej firmy

Największą zaletą eko toreb bawełnianych z nadrukiem to wielokrotne wykorzystanie. Nie jest to też torba papierowa, która nie zawsze może pochwalić się wysoką trwałością. Każdy klient, którego obdarujesz taką torbą będzie systematycznie promował Twoją markę podczas każdego wyjścia na zakupy. Bawełniane torby z nadrukiem to również utożsamianie wizerunku Twojej firmy z ekologicznym podejściem do życia. Jak wiemy jest to bardzo pozytywne skojarzenie, ponieważ jako przedsiębiorstwo nie promujecie tylko swoich produktów, ale również działacie na rzecz globalnego problemu. 

Nadruki na eko torbach bawełnianych i ich cena

Nadruki na reklamowych torbach bawełnianych wykonujemy w technologii DTG, jest to najlepszy sposób znakowania tego typu produktów. Pozwala on na zachowanie pełnej głębi kolorów. Tworzywo z jakich wykonane są nasze torby to 100% ekologiczna bawełna. Z racji tego, że głównym naszym targetem są przedsiębiorstwa, sprzedaż toreb odbywa się w hurcie. Zaczyna się on od 20 sztuk, a ich cena to 200 zł. Mowa tutaj o torbach bawełnianych w nadruku full color. W nadruku jednokolorowych torby bawełniane na zmówienie przyjmujemy od 100 sztuk, a ich cena to ponad 600 zł, czyli średnio 6 zł za torbę. 

Aktywne filtry