Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Pudełko na pendrive tekturowe
Pudełko na pendrive tekturowe
Pudełko na pendrive tekturowe

Pudełko na pendrive tekturowe 10szt

51,05 zł
Brutto
Waga: 10,8g
Wymiary: 9,8 x 6,5 x 2,2cm
Tworzywo: tektura
Opakowanie: pakiet 10 szt.
Kolor

Pudełko pendrive

                Klasyczne tekturowe pudełko w kolorze czarnym na pendrive. Środek posiada plastikową wytłoczkę z miejscem idealnie pasującym na konkretny model urządzenia. Pudełko klasycznie otwierane poprzez ściąganą górę. Czarny kolor nadaje mu elegancji i klasy. To nieodłączny element pakietu promocyjnego z pendrivem. Jeżeli zależy nam na dobrym pierwszym wrażeniu to właśnie oryginalne pudełko nam je zapewni. Pudełko tekturowe o wymiarach 9,8 x 6,5 x 2,2cm waży zaledwie 10,8g. Wykonane z grubej barwionej tektury jest odporne na zniszczenia oraz nie traci z czasem intensywności koloru. Pendrive to obecnie najpopularniejsza forma promowania firmy. Świetne i przydatne urządzenia cieszą obdarowanych klientów i pracowników. Jednak nie sposób nie zwrócić uwagi, że z reguły są to małe urządzenia, a jak wiadomo klient chłonie pierwsze wrażenie oczami. Dlatego też warto poza samym urządzeniem zaopatrzyć się w klasyczne opakowanie. Pudełko tekturowe pasuje do wielu popularnych modeli takich jak: Cone, Micro USB, Round, Helios, Wood, Solaris, Click, Twister plastik, Leather.

 

Pudełko zawiera wytłoczkę plastikową. Pudełko pasuje do pendrive: Cone, Micro USB, Round, Helios, Wood, Solaris, Click, Twister plastik, Leather.

Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.

szablon cdr fabryki Makieta Corel Draw
szablon eps fabryki Makieta PDF

Parametry produktu

Kolor
 
 
Czarny

Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj własny projekt
Załaduj plik
 
  
  Ilość: