Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Pudełko na pendrive tekturowe
Pudełko na pendrive tekturowe
Pudełko na pendrive tekturowe
Pudełko na pendrive tekturowe

Pudełko na pendrive tekturowe 10szt

35,42 zł
Brutto
Waga: 0,8g
Wymiary: 8,7 x 4,7 x 1,9cm
Tworzywo: tektura
Opakowanie: pakiet 10 szt.
Kolor

Dobra promocja jest w stanie podnieść popularność oraz zyski firmy nawet kilkukrotnie. Ważne, więc jest by nośnik naszego logo był ładny, przydatny i cieszył odbiorcę. Ta prosta informacja mówi naszemu odbiorcy o tym, że warto zwrócić uwagę na ofertę promowanej firmy. Decydując się na pendrive, jako nośnik logo nie można zapomnieć o detalach, które tworzą doskonałą całość. Takim detalem jest opakowanie urządzenia. Pudełko tekturowe o wymiarach 8,7 x 4,7 x 1,9cm posiada w środku plastikową wytłoczkę idealnie dopasowaną do wybranego modelu urządzenia. Otwierane z boku jest wygodne i praktyczne. Na wierzchniej części zostało umieszczone przezroczyste okienko pokazujące zawartość opakowania. Pudełko pasuje do pendrive: Cone, Micro USB, Round, Helios, Wood, Solaris, Click, Twister plastik, Leather. Tak zapakowane urządzenie jest gotowe do wręczenia klientowi, pracownikowi lub partnerowi biznesowemu. Dzięki niemu niewielkim kosztem możemy stworzyć ciekawy zestaw upominkowy. Pudełko tekturowe z okienkiem dostępne jest w zestawach liczących 10 szt.

Pudełko zawiera wytłoczkę plastikową. Pudełko pasuje do pendrive: Cone, Micro USB, Round, Helios, Wood, Solaris, Click, Twister plastik, Leather.

Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.

szablon cdr fabryki Makieta Corel Draw
szablon eps fabryki Makieta PDF

Parametry produktu

Kolor
 
 
Srebrny

Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj własny projekt
Załaduj plik
 
  
  Ilość: