Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Wizytowki klasyczne lux 90x55
Wizytowki klasyczne lux 90x55

Wizytówki folia błysk jednostronnie 1000szt

120,00 zł
Brutto
Rozmiar: 90mm x 50mm
Ilość: 1000szt
Tworzywo: Kreda matowa
Nadruk: druk dwustronny CMYK
Gramatura: 350g
Technologia: offset
Dodatkowe informacje: foliowane błysk jednostronnie - można pisać po drugiej stronie
Dodaj komentarz
Dodaj własny projekt

Nie wyobrażamy sobie żadnej szanującej się firmy mającej ugruntowaną pozycję na rynku bez profesjonalnych wizytówek. Ta wydawałoby się mała i niewiele znacząca kartka papieru pozwala na przekazanie klientowi niezbędnych danych kontaktowych firmy i jest wizualną formą przypomnienia o zakresie oferowanych usług. Oferowane przez nas wizytówki pozwolą na budowę pozytywnego wizerunku każdej firmy, a ich profesjonalizm i wysoka klasa będzie równocześnie wyznacznikiem, jakości świadczonych usług. W swojej pracy stosujemy wyłącznie najlepsze materiały – sztywny papier o wysokiej gramaturze, profesjonalne drukarki i tonery gwarantują wyjątkową, jakość wydruku, zgodnie z życzeniami klienta. Każda wizytówka może być dowolnie modyfikowana przez przedsiębiorcę, a wydruk pakietu wizytówek następuje dopiero po pełnym zaakceptowaniu projektu. Oferujemy subtelne wykonanie wizytówek i 100% zadowolenie klienta – podchodzimy na poważnie do każdego powierzanego nam zlecenia w zakresie projektowania i wydruku wizytówek.Wizytówki z lakierem offsetowym – kolory na wizytówkach stają się bardziej żywe, soczyste. Taka wizytówka aż prosi się żeby wziąć ją do ręki !!!

Wizytówki z folią matową – folia matowa jest elegancka, miła w dotyku. Wizytówki tego typu pokazują, że firma cechuje się klasą i profesjonalizmem.

Wizytówki z folią matową i lakierem UV – najbardziej ekskluzywna forma wizytówek. Lakier UV nakładany punktowo, nadaje wizytówce najwyższy stopień elegancji i jest ciekawą formą urozmaicenia. Wyróżnij się!

PRZYDATNE INFORMACJE

Wymiary druku - 92x52 mm brutto - spady po 2 mm lub 55x85mm  (w takim wypadku prosimy nadać nazwę plikowi 85x55mm)

Kolor - pełny kolor CMYK

Papier - kreda 350 gram

Termin - prace realizujemy różnych termniach w zależności od uszlachetnienia

- wizytówki folia błysk (jedno lub dwustronnie) - ok. 5-7 dni roboczych
postałe uszlachetnienia 2-3 dłużej.

Parametry produktu

Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj własny projekt
Załaduj plik
 
  
  Ilość: