Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Wizytowki klasyczne lux 90x55
Wizytowki klasyczne lux 90x55

Wizytówki folia Soft Touch 1000szt

355,00 zł
Brutto
Rozmiar: 90mm x 50mm
Ilość: 1000szt
Tworzywo: Kreda matowa
Nadruk: druk dwustronny CMYK
Gramatura: 350g
Technologia: offset
Dodatkowe informacje: folia soft touch

Wizytówka mimo małych rozmiarów jest obrazem naszej firmy, który powie klientowi wiele na temat, jakości świadczonych usług. Subtelnie i dobrze wykonana wizytówka staje się symbolem firmy, jej estetyki, dokładności i stylu, ale wydruk marnej, jakości może wywołać u klienta wręcz odwrotne wrażenie. Nasze firma oferuje państwu wizytówki wykonywane wyłącznie na sztywnym papierze wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Zarówno typ, grubość, barwa papieru jak i sam rodzaj nadruku klient wybiera samodzielnie, na końcu akceptując gotowy projekt lub zgłaszając do niego poprawki. Wydruk wizytówek w profesjonalnej drukarni gwarantuje żywe barwy i wysoką, jakość nadruku, którą doceni każdy potencjalny klient. Nasze wizytówki kreują pozytywny wizerunek firmy, są ukazaniem fragmentu jej działalności oraz stanowią nowoczesną, obecnie bardzo skuteczną formę reklamy. Podchodzimy w pełni profesjonalnie do każdego powierzanego nam zlecenia, tworząc dla klienta nowoczesne, stylowe i wyjątkowo trwałe wizytówki.

Wizytówki z lakierem offsetowym – kolory na wizytówkach stają się bardziej żywe, soczyste. Taka wizytówka aż prosi się żeby wziąć ją do ręki !!!

Wizytówki z folią matową – folia matowa jest elegancka, miła w dotyku. Wizytówki tego typu pokazują, że firma cechuje się klasą i profesjonalizmem.

Wizytówki z folią matową i lakierem UV – najbardziej ekskluzywna forma wizytówek. Lakier UV nakładany punktowo, nadaje wizytówce najwyższy stopień elegancji i jest ciekawą formą urozmaicenia. Wyróżnij się!

PRZYDATNE INFORMACJE

Wymiary druku - 92x52 mm brutto - spady po 2 mm lub 55x85mm  (w takim wypadku prosimy nadać nazwę plikowi 85x55mm)

Kolor - pełny kolor CMYK

Papier - kreda 350 gram

Termin - prace realizujemy różnych termniach w zależności od uszlachetnienia

- wizytówki folia błysk (jedno lub dwustronnie) - ok. 5-7 dni roboczych
postałe uszlachetnienia 2-3 dłużej.