Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Wizytowki klasyczne lux 90x55
Wizytowki klasyczne lux 90x55

Wizytówki lakier offsetowy dwustronnie 1000szt

68,00 zł
Brutto
Rozmiar: 90mm x 50mm
Ilość: 1000szt
Tworzywo: Kreda matowa
Nadruk: druk dwustronny CMYK
Gramatura: 350g
Technologia: offset
Dodatkowe informacje: lakier offsetowy dwustronnie

Wizytówka jest znakiem rozpoznawczym danej firmy i o konieczności jej posiadania wie każdy znający się na swoim fachu przedsiębiorca. Ten wydawałoby się niewielki i niepozorny kawałek sztywnego papieru pozwala na pozyskanie nowych klientów, tworzy pozytywny wizerunek firmy i pozwala na nawiązywanie relacji biznesowych. Nasze wizytówki gwarantują 100% zadowolenie klienta – stosujemy wyłącznie najlepsze techniki wykonywania nadruków jak i materiały wysokiej, jakości. Wizytówki tworzymy zarówno z gotowych szablonów jak i nowatorskich projektów tworzonych wyłącznie dla konkretnego klienta. Stawiamy na oryginalność, dopracowanie każdego szczegółu oraz na szeroką gamę zastosowanych kolorów, dzięki czemu każdy nasz projekt jest nietypowy. Wszelkie loga i projekty graficzne wykonywane są przez doświadczonych grafików, zdających sobie sprawę z tego, iż wizytówka stanowi znak rozpoznawczy firmy i tworzy jedno z pierwszych wyobrażeń na jej temat. Każde nasze zlecenie na wydruk wizytówek jest traktowane indywidualnie i dlatego cieszymy się pełnym zaufaniem klientów.

Wizytówki z lakierem offsetowym – kolory na wizytówkach stają się bardziej żywe, soczyste. Taka wizytówka aż prosi się żeby wziąć ją do ręki !!!

Wizytówki z folią matową – folia matowa jest elegancka, miła w dotyku. Wizytówki tego typu pokazują, że firma cechuje się klasą i profesjonalizmem.

Wizytówki z folią matową i lakierem UV – najbardziej ekskluzywna forma wizytówek. Lakier UV nakładany punktowo, nadaje wizytówce najwyższy stopień elegancji i jest ciekawą formą urozmaicenia. Wyróżnij się!

PRZYDATNE INFORMACJE

Wymiary druku - 92x52 mm brutto - spady po 2 mm lub 55x85mm  (w takim wypadku prosimy nadać nazwę plikowi 85x55mm)

Kolor - pełny kolor CMYK

Papier - kreda 350 gram

Termin - prace realizujemy różnych termniach w zależności od uszlachetnienia

- wizytówki folia błysk (jedno lub dwustronnie) - ok. 5-7 dni roboczych
postałe uszlachetnienia 2-3 dłużej.