Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

Wizytowki klasyczne lux 90x55
Wizytowki klasyczne lux 90x55

Wizytówki folia mat dwustronnie 1000szt

184,00 zł
Brutto
Rozmiar: 90mm x 50mm
Ilość: 1000szt
Tworzywo: Kreda matowa
Nadruk: druk dwustronny CMYK
Gramatura: 350g
Technologia: offset
Dodatkowe informacje: foliowane mat dwustronne

Każda firma liczy na zainteresowanie klienta swoją ofertą, a jedną z metod na pozyskanie zleceniobiorców jest inwestycja w wizytówki wysokiej, jakości. Kiedy wizytówki trafiają do rąk osób zainteresowanych danym typem usług, budowane jest pierwsze wyobrażenie na temat firmy – należy zrobić wszystko, by było ono w pełni korzystne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców oferujemy im wizytówki wykonywane wyłącznie na papierze wysokiej klasy, drukowane jedną z najnowocześniejszych technik gwarantującą żywe, oryginalne barwy. Żadna z naszych wizytówek nie jest nudna - dopasowujemy produkty do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, tworząc dla nich unikatowy projekt. Wykonujemy subtelne i stylowe wizytówki, które budują pozytywny obraz firmy i pozwalają na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Drukowane przez nas wizytówki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie blakną z upływem czasu i są wykonywane na papierze trwałym, ale jednocześnie wyjątkowo przyjemnym w dotyku.

Wizytówki z lakierem offsetowym – kolory na wizytówkach stają się bardziej żywe, soczyste. Taka wizytówka aż prosi się żeby wziąć ją do ręki !!!

Wizytówki z folią matową – folia matowa jest elegancka, miła w dotyku. Wizytówki tego typu pokazują, że firma cechuje się klasą i profesjonalizmem.

Wizytówki z folią matową i lakierem UV – najbardziej ekskluzywna forma wizytówek. Lakier UV nakładany punktowo, nadaje wizytówce najwyższy stopień elegancji i jest ciekawą formą urozmaicenia. Wyróżnij się!

PRZYDATNE INFORMACJE

Wymiary druku - 92x52 mm brutto - spady po 2 mm lub 55x85mm  (w takim wypadku prosimy nadać nazwę plikowi 85x55mm)

Kolor - pełny kolor CMYK

Papier - kreda 350 gram

Termin - prace realizujemy różnych termniach w zależności od uszlachetnienia

- wizytówki folia błysk (jedno lub dwustronnie) - ok. 5-7 dni roboczych
postałe uszlachetnienia 2-3 dłużej.