Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka Prywatności

projekt wizytówki
projekt wizytówki
projekt wizytówki
projekt wizytówki
projekt wizytówki

Projekt wizytówki

65,00 zł
Brutto
Dodaj komentarz
Dodaj własny projekt

Wizytówki to najłatwiejszy i najprostszy sposób reklamowania usług: wspaniale kształtują wizerunek zarównojednoosobowych działalności gospodarczych, jak i ogromnych korporacji. Przede wszystkim pomagają zaprojektować profesjonalny obraz firmy, dlatego jeśli chcemy być traktowani poważnie przez klientów czy parterów biznesowych – są one niezbędne. Pozwalają na stworzenie rewelacyjnego pierwszego wrażenia, które często jest decydujące w wyborze odpowiedniego przedsiębiorstwa.

Promocja za pomocą wizytówek ułatwi rozpoczęcie działalności lub poprawi jej funkcjonowanie. To pierwszy krok do wykreowania pożądanego wizerunku oraz zdobycia nowej grupy odbiorców swoich usług oraz nabywców produktów. Dzięki naszym wizytówkom będą Państwo mogli rozpocząć projektować nowe oblicze firmy. Gwarantujemy realizację produktu idealnie skrojonego pod Państwa potrzeby, a do tego szybko, tanio i profesjonalnie. Proponujemy stylowy i zwracający na siebie uwagę design. Praca z klientami stanie się czystą przyjemnością!

Wyslij do nas :

- logo

- dane teleadresowe

- treść wizytówki

Po otrzymaniu materiałów wyślemy JEDEN projekt spersonalizowany :

- jeśli masz sugestie, poprawki - zostaną one naniesione

- projekt będzie tak długo poprawiany aż będziesz zadowolony

Projekt pozostaje własnością Fabrykinadrukow, przeznaczone tylko do realizacji zakupionego produktu.

Parametry produktu

Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj własny projekt
Załaduj plik
 
  
  Ilość: